Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

XXVII Niedziela Zwykła

3 października 2021 roku – XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu włączyli się w przygotowanie poświęcenie figury Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego. Bóg zapłać za wielkoduszność i obecność na uroczystości.
 2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w październiku odprawiane jest każdego dnia o godz. 17:30.
 3. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym będą przygotowywały się do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii zapraszamy dziś na Mszę Świętą z dziećmi o godz. 16:00. Następnie w Domu Parafialnym będzie spotkanie formacyjne.
 4. Za tydzień w niedzielę 10 października, ks. Proboszcz zaprasza kandydatów do sakramentu bierzmowania ze swojej grupy na katechezę przed bierzmowaniem do Domu Parafialnego po Mszy Świętej o godz. 18:00.
 5. W najbliższym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Na Mszy Świętej o godz. 18:00 będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele, zwłaszcza z naszej parafii oraz łaskę zachowania powołanych. W ramach liturgii mszalnej rozpoczynamy cykl katechez dedykowanych pogłębieniu naszej wiary w Tajemnicę Eucharystii.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca.
 8. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  • We wtorek 5 października, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  • W czwartek 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.