Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie celebracji liturgicznej. Osoby pragnące przyjąć Najświętszy Sakrament na dłoń, prosimy o podchodzenie w pierwszej kolejności do Komunii Świętej od strony kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej. 
  2. Dziś w ramach jałmużny wielkopostnej będziemy mieli możliwość wspomóc finansowo Polaków żyjących na Ukrainie w Kamieńcu Podolskim związanych z parafią Świętego Mikołaja. Wolontariusze będą zbierać ofiary do puszek na ten cel. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać. 
  3. Od piątku 19 marca, czyli od Uroczystości Świętego Józefa do Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, czyli do czwartku 25 marca w naszej parafii, po Mszy Świętej o godz. 18:00 są głoszone katechezy dedykowane różnym aspektom życia Świętego Józefa. Zwieńczeniem tych katechez będzie możliwość przyłączenia się w czwartek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego po Mszy Świętej o godz. 18:00, do dzieła duchowej adopcji, dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone. Serdecznie zapraszamy na katechezy i wspólną modlitwę, zanoszoną przed Majestat Boży wraz ze Świętym Józefem.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar i wyrazy współodpowiedzialności za nasz kościół.
  5. W Liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  6. W czwartek 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.