XXXIII Niedziela Zwykła

14 listopada 2021 roku

1. Przypominamy o bezpieczeństwie sanitarnym w czasie ciągle jeszcze trwającej pandemii. Osoby pragnące przyjąć Najświętszy Sakrament na dłoń, prosimy o podchodzenie w pierwszej kolejności do Komunii Świętej od strony kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej. Przyjmując Ciało Pana Jezusa w Eucharystii na dłoń, pamiętajmy o szacunku i czci wobec Najświętszego Sakramentu.
  2. W tych dniach, szczególnie zawierzajmy Panu Bogu w modlitwie różańcowej naszą Ojczyznę. Prośmy o pokój zewnętrzny i wewnętrzny, przyzywając orędownictwa Najświętszej Maryi Panny.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
  4. W liturgii Kościoła w najbliższym czasie będziemy przeżywać:
    • We wtorek 16 listopada, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej.
    • W środę 17 listopada, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
    • W czwartek 18 listopada, wspomnienie bł. Kaoliny Kózkówny.
    • W sobotę 20 listopada, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.