Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

II Niedziela Zwykła

 1. W zakrystii po każdej Mszy Świętej można odbierać formularze deklaracji wizyty duszpasterskiej, którą rozpoczniemy w naszej parafii od 1 marca. Dziękujemy wszystkim, którzy już złożyli swoje deklaracje. Do 20 lutego zostanie przedstawiony harmonogram naszych odwiedzin duszpasterskich.
 2. Od wtorku, 18 stycznia w Kościele obchodzić będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku naszym modlitwom towarzyszyć będą słowa z Ewangelii Św. Mateusza: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2, 2)
 3. W poniedziałek 17 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy chętnych mężczyzn na spotkanie zawiązującej się chorągwi Rycerzy Świętego Jana Pawła II.
 4. W niedzielę 23 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej Ks. Łukasz zaprasza kandydatów do sakramentu bierzmowania ze swojej grupy na spotkanie. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Proboszcza.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar i podejmowany trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
 6. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek, 17 stycznia, wspomnienie św. Antoniego, Opata.
  • W środę, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.
  • W piątek, 21 stycznia, wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy.