Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

Święto Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj w liturgii Kościoła przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Wspominając chrzest Pana Jezusa, dziękujmy Panu Bogu za dar wiary i życia we wspólnocie Kościoła. Modlitwą ogarniajmy naszych rodziców i chrzestnych, prosząc o Boże błogosławieństwo dla żyjących i radość życia wiecznego dla zmarłych.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 9:00 zapraszamy członków Kół Żywego Różańca na spotkanie modlitewne w kościele.
  3. Również dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego Chóru „Jubilate Deo” i Chóru „Deo Omnis Gloria” z parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie.
  4. W zakrystii po każdej Mszy Świętej można odbierać formularze deklaracji wizyty duszpasterskiej, którą rozpoczniemy w naszej parafii od 1 marca. Do 20 lutego zostanie przedstawiony harmonogram wizyt duszpasterskich.
  5. W przyszłym tygodniu w poniedziałek 17 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy chętnych mężczyzn na spotkanie zawiązującej się chorągwi Rycerzy Jana Pawła II.
  6. W niedzielę 23 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej Ks. Łukasz zaprasza kandydatów do sakramentu bierzmowania ze swojej grupy na spotkanie.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za podejmowany trud współodpowiedzialności za nasz kościół.