Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

Uroczystość Bożego Narodzenia

 1. Wszystkim naszym Parafianom, Przyjaciołom i Gościom, składamy w imieniu całego zespołu duszpasterskiego: Księży i Sióstr najserdeczniejsze życzenia. Niech Prawda Bożego Narodzenia będzie dla nas wszystkich znakiem ufnej nadziei, ofiarnej miłości i niezłomnej wiary. Niech ten święty czas radości z narodzin Bożego Syna wypełnia nas mocą Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
 2. Za tydzień w niedzielę 1 stycznia, rozpoczniemy nowy rok 2023. Msze Święte w tym dniu w naszym kościele będą odprawiane w następującym porządku: o godz. 9:00, 11:00, 12:30 18:00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:30.
 3. W sobotę 31 grudnia, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 podczas, której będziemy Panu Bogu dziękować za otrzymane dary i łaski w minionym roku oraz przepraszać za to wszystko co było grzeszne w naszym życiu wobec Miłości Boga.
 4. W poniedziałek 9 stycznia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Porządek kolędy będzie podawany na bieżąco. Chcemy w czasie wizyty duszpasterskiej odwiedzić wszystkich naszych parafian, gdzie będzie to tylko możliwe.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca.
 6. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek 26 grudnia, św. Szczepana.
  • We wtorek 27 grudnia, Święto św. Jana Apostoła.
  • We środę 28 grudnia, Święto Świętych Młodzianków Męczenników.
  • W czwartek 29 grudnia, wspomnienie św. Tomasza Becketa.
  • W piątek 30 grudnia, Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
  • W sobotę 31 grudnia, wspomnienie, św. Sylwestra.