VI Niedziela Zwykła

1. Dziś z okazji Światowego Dnia Chorego, który by w piątek 11 lutego, w naszym kościele w o godz. 16:00, będzie odprawiona Msza Święta w intencji osób zmagających się z cierpieniem choroby. Podczas Mszy zostanie udzielony sakrament chorych wszystkim, którzy potrzebują umocnienia i podźwignięcia w wierze. Naszą modlitwą będziemy również otaczać ludzi opiekujących się osobami chorymi i wszystkich osamotnionych.
  2. Również dziś, po Mszy Świętej o godz. 9:00, odbędzie się spotkanie dla członków Kół Żywego Różańca.
  3. W przyszłym tygodniu we wtorek 22 lutego po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Rycerzy Świętego Jana Pawła II.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i podejmowany trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
  5. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W poniedziałek, 14 lutego Święto Świętych Cyryla i Metodego.