Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

VII Niedziela Zwykła

 1. Przypominamy o bezpieczeństwie sanitarnym. Osoby pragnące przyjąć Najświętszy Sakrament na dłoń, prosimy o podchodzenie w pierwszej kolejności do Komunii Świętej od strony kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej. Przyjmując Ciało Pana Jezusa w Eucharystii na dłoń, pamiętajmy o szacunku i czci wobec Najświętszego Sakramentu.
 2. We wtorek 22 lutego po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Rycerzy Świętego Jana Pawła II.
 3. W środę 23 lutego, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy do kościoła na pierwszą katechezę tematyczną w ramach spotkań „Fides Querens”, poświęconą tematowi: Bóg i cierpienie.
 4. Od czwartku 24 lutego, zostanie opublikowany harmonogram wizyty duszpasterskiej w naszej parafii.
 5. W naszej wspólnocie parafialnej powstaje nowy krąg wspólnoty Kościoła Domowego. Zapraszamy jeszcze chętne małżeństwa, które chcą podjąć drogę formacji w ramach życia rodzinnego. Najbliższe spotkanie będzie za tydzień w niedzielę, 27 lutego o godz. 16:00 w Domu Parafialnym. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i trwają około 3 godzin.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i podejmowany trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
 7. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • We wtorek 22 lutego, Święto Katedry św. Piotra.
  • W środę 23 lutego, wspomnienie św. Polikarpa.