Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

XIV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom koncertu ”Parafia Uchodźcom” oraz wszystkim którzy w minioną niedzielę wsparli dzieło pomocy uchodźcom z Ukrainy. W ramach koncertu zebraliśmy ponad 3000 zł. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca.
  2. Dziś z racji Pierwszej Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12:30 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się Litanią do Najświętszego Imienia Jezus.
  3. W najbliższym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Zapraszamy 7 lipca na Mszę Świętą o godz. 18:00, podczas, której będziemy modlić się o łaskę nowych powołań do służby w Kościele, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej oraz o łaskę zachowania powołanych. Również w czwartek, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Godziny Świętej, od godz. 23:00 do północy. Adoracja będzie w kaplicy w Domu Parafialnym.
  4. Rozpoczęły się wakacje szkolne, dzieciom i młodzieży życzymy dobrego i bezpiecznego czasu wypoczynku. Zachęcamy do codziennej troski o modlitwę i przypominamy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Naszą modlitwą ogarniamy zwłaszcza uczestników wakacyjnego wyjazdu z ks. Łukaszem w Gorce.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i wyraz współodpowiedzialność za nasz kościół.
  6. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
    • W środę 6 lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
    • W piątek 8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli