Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

I Niedziela Wielkiego Postu – Misja Parafialna

  1. Rozpoczęliśmy Misję Parafialną, która potrwa do niedzieli 5 marca. Poprowadzi ją dla nas O. Robert Wawrzeniecki ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Serdecznie witamy Ojca z ufnością powierzając się Bożemu prowadzeniu w tym wyjątkowym czasie religijnego i duchowego odrodzenia. Jednocześnie zapewniamy Ojca o naszej modlitwie i duchowym wsparciu. Prosimy osoby chcące włączyć się we współmoderowanie modlitwy Różańcem Świętym i Koronką do Bożego Miłosierdzia w czasie Misji do zapisywania się w wybranych terminach. Lista jest dostępna w zakrystii kościoła. Nauka misyjna będzie podczas Mszy Świętych o godz. 9:00, 18:00 i 19:30 oraz w trakcie Apelu Wieczornego.
  2. Po Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Bóg zapłać za każdy dar serca.
  3. W środę 1 marca będziemy przeżywać Narodowy Dzień Pamięci niezłomnych bohaterów naszej Ojczyzny, „Żołnierzy Wyklętych” oraz ofiary komunizmu. Zachęcamy do dekorowania w tym dniu naszych domów flagami narodowymi.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w najbliższym tygodniu jest wkomponowane w program Misji i będzie o godz. 10:00 i 17:00. Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca również są będziemy przeżywać w ramach misyjnego programu.
  5. Ks. Tomasz zaprasza na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek 2 marca o godz. 19:00.
  6. Ks. Łukasz zaprasza na spotkanie kandydatów do bierzmowania ze swojej grupy w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się w minionym tygodniu podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę, szczere i pełne troski rozmowy, cenne uwagi i składane ofiary na rzecz parafii. Na czas Misji kolęda zostaje wstrzymana a harmonogram dalszych odwiedziny opublikujemy w czwartek 2 marca.