Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Kończymy naszą Misję Parafialną, która prowadził dla nas O. Robert Wawrzeniecki ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Składamy serdecznie podziękowania Ojcu za pełne ducha prowadzenie naszej wspólnoty parafialnej po ścieżkach Bożej Opatrzności. Niech owoce wiary i Bożego działania stają się trwałymi śladami miłości Boga w naszym codziennym życiu.
 2. Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na wsparcie dzieł misyjnych prowadzonych przez Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia Misji przez O. Roberta.
 3. Dziękujemy również za wsparcie ofiar wojny na Ukrainie w minionym tygodniu. Zebraliśmy na ten cel w miniona niedzielę 3570 zł do puszek.
 4. W okresie Wielkiego Postu podczas nabożeństw pokutnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali rozważamy Mękę Pańską. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane będzie w każdy piątek po Mszy Świętej wieczornej. Natomiast Gorzkie Żale połączone z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:30
 5. Ks. Tomasz zaprasza na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek 9 marca o godz. 19:00.
 6. Ks. Łukasz zaprasza dziś po Mszy Świętej wieczornej kandydatów do bierzmowania ze swojej grupy na spotkanie.
 7. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej odbędą się w naszej parafii w dniach: 19 marca dla dzieci z klas od I do IV i 26 marca dla uczniów z klas V i starszych. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 w Domu Parafialnym.
 8. Od poniedziałku 6 marca wznawiamy wizytę duszpasterską. W najbliższym tygodniu odwiedzimy naszych parafian mieszkających przy następujących ulicach:
  • W poniedziałek 6 marca, ul. Gogolińska i po godz. 18:00, ul. Kolbaczewska i Kórnicka
  • We wtorek 7 marca, ul. Kurantów.
  • W środę 8 marca, ul. Jaskółcza.
  • W czwartek 9 marca ul. 4 Wiatrów.
  • W piątek 10 marca, ul. Dumki, Nawłocka i po godz. 18:00 ul. Dawidowska.
  • W sobotę 11 marca, ul. Buszycka.
  • W poniedziałek 13 marca, ul. Trombity.

Nasze odwiedziny rozpoczynamy w soboty od godz. 10:00, a w pozostałe dni tygodnia od godz. 17:00.