Niedziela Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj w liturgii Kościoła przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Wspominając chrzest Pana Jezusa, dziękujmy Panu Bogu za dar wiary i życia we wspólnocie Kościoła. Modlitwą ogarniajmy naszych rodziców i rodziców chrzestnych, prosząc o Boże błogosławieństwo dla żyjących i radość życia wiecznego dla zmarłych.
  2. Serdeczne podziękowania składamy dla właścicieli restauracji Fryderyk, którzy ufundowali potrawy na świąteczne spotkanie kolędowe z seniorami naszej parafii.
  3. Razem z parafią św. Zofii Barat w dniach od 24 do 31 maja 2023 roku organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zainteresowanych zapraszamy dziś na spotkanie informacyjne do Domu Parafialnego o godz. 16:30.
  4. W najbliższy wtorek ze względu na rozpoczynającą się wizytę duszpasterską nie będzie spotkania dla młodzież z ks. Łukaszem w ramach paneli dyskusyjnych „Zrozumieć chrześcijaństwo”.
  5. Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.

Porządek kolędy:

• W poniedziałek 9 stycznia, ul. Białozora, Kolibrów, Jarząbków i Gruchacza od strony Shella
  • We wtorek 10 stycznia, ul. Kanarkowa, Kormoranów i Modraszki.
  • W środę 11 stycznia, ul. Rajskich Ptaków (cała).
  • W czwartek 12 stycznia, ul. Dzierzby, Leśna, Trele i 6 sierpnia.
  • W piątek 13 stycznia, ul. Puchaczy i Bogatki.
  • W sobotę 14 stycznia, ul. Żołny.
  • W poniedziałek 16 stycznia, ul. Kajakowa (bloki i domy).
  • We wtorek 17 stycznia, ul. Raniuszka, Maryli, Rataja.
  • W środę 18 stycznia, ul. Pelikanów, Marabuta, Drzemlika.
  • W czwartek 19 stycznia, ul. Wędrowców, Organistów, Fortepianowa.
  • W piątek 20 stycznia, ul. Gawota 9 i 11, Muzyczna.

Na czas kolędowych odwiedzin prosimy o przygotowanie pasyjki czyli krzyża ze świecami, oraz kropidła i naczynia ze święconą wodą. Wizytę kolędową rozpoczynamy w soboty od godz. 10:00, a w pozostałe dni tygodnia od godz. 17:00. W intencji odwiedzanych rodzin będziemy modlić się w każdą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12:30.