VI Niedziela Wielkanocy

1. W przyszłą niedzielę 21 maja będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Od piątku 19 maja rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele są odprawiane w ciągu tygodnia bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę i dni świąteczne o godzinie 17:30. Zachęcamy przy tej okazji do podtrzymywania i pielęgnowania tradycji śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca oraz wyraz współodpowiedzialności za nasz kościół.
  5. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
    • We wtorek 16 maja, Uroczystość św. Andrzeja Boboli.
    • W czwartek 18 maja, wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.