Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

X Niedziela Zwykła

 1. W najbliższy czwartek 13 czerwca, Mszą Świętą połączoną z nabożeństwem fatimskim o godz. 20:00 rozpoczniemy renowację misji parafialnej, która będzie trwała do niedzieli 16 czerwca. W czwartek na procesję światła podczas nabożeństwa fatimskiego prosimy o przyniesienie świec. Przy tej okazjo prosimy osoby, które miały zamówiony intencje mszalne o godz. 20:30, w piątek 14 i w sobotę 15 czerwca o potwierdzenie godzin ze wzglądu na program misji. Misja zwieńczona zostanie parafialnym dniem dziękczynienia w niedzielę 16 czerwca Świętem Rodziny po Mszy Świętej o godz. 12:30. Osoby, które chcą i mogą przygotować ciasta na piknik rodzinny na przyszłą niedzielę, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po Mszy Świętej. Odnowienie misji poprowadzi o. Robert Wawrzeniecki, oblat Misjonarz Niepokalanej Maryi Panny. Opatrzności Bożej i naszych Świętych Patronów Apostołów Piotr i Pawła zawierzamy czas misji oraz naszą wspólnotę parafialną.
 2. Podczas pikniku, zapraszamy na spotkanie z naszymi misjonarzami z Rwandy, które będzie o godz. 16:00 na dużej sali w domu parafialnym. Natomiast nasz parafialny zespół CARITAS będzie prowadził zapisy na dwudniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 23 i 24 sierpnia (piątek, sobota). Koszt pielgrzymki to 400 zł
 3. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele odprawiane jest w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę i święta o godz. 17:30.
 4. Siostry Sacré Coeur, mieszkające przy ul. Puchaczy 16, zwyczajem lat ubiegłych zapraszają każdego dnia o godz. 20:30 przez cały czerwiec do swojego ogrodu na wspólną modlitwę Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
  • We wtorek 11 czerwca, wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
  • W czwartek 13 czerwca, wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.
  • W piątek 14 czerwca, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.