1 LISTOPADA: Wieczorna modlitwa na cmentarzu

W uroczystość Wszystkich Świętych o 19:15 wyruszyliśmy w modlitewnej procesji po naszym parafialnym cmentarzu w Pyrach. Modliliśmy się za zmarłych pochowanych w Pyrach, za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych. Wśród tysięcy zniczy mieniących się ciepłym blaskiem światła prosiliśmy dobrego Boga, aby przyjął ich do swojej chwały. Dziękujemy za wspólną modlitwę na cmentarzu!