Przejdź do treści
- Dziś z racji wspomnienia najbliższym tygodniu św. Krzysztofa patrona kierowców, zapraszamy wszystkich kierowców i uczestników ruchu drogowego na Mszę Świętą o godz. 12:30, podczas której będziemy modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach, a następnie na parkingu przy kościele będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców.
- Trwają wakacje szkolne, dzieciom, młodzieży odpoczywającym na urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego czasu wypoczynku. Wszystkich wypoczywających zachęcamy do troski o codzienną modlitwę i przypominamy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Natomiast nawiedzając kościoły lub miejsca kultu pamiętajmy o stosownym stroju i osobistej modlitwie.
- Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na parafialne konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i wyrazy współodpowiedzialności za nasz kościół.
- W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
– we wtorek 22 lipca, święto św. Marii Magdaleny
– w środę 23 lipca, święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
– w czwartek 24 lipca, wspomnienie św. Kingi, dziewicy
– w piątek 25 lipca, święto św. Jakuba, Apostoła
– w sobotę 26 lipca, wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
- Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego czasu rozpoczętego tygodnia.