Duchowieństwo

Księża

Ksiądz Ronald Kasowski
Ksiądz Ronald Kasowski
Ksiądz Proboszcz
Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 1996 r. Proboszczem w parafii jest od 30 czerwca 2019 r.
22 566 78 51
proboszcz@parafiapyry.pl

Ksiądz Roman Maciej Konarski
Ksiądz Roman Maciej Konarski
Ksiądz Wikariusz
Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 1994 r. Wikariuszem w parafii jest od 2004 r.
22 566 78 83
Ksiądz Łukasz Pietraszek
Ksiądz Łukasz Pietraszek
Ksiądz Wikariusz
Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2020 r. Wikariuszem w parafii jest od 2020 r.
22 566 78 82
Ksiądz Tomasz Ślesik
Ksiądz Tomasz Ślesik
pomoc duszpasterska
Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 2005 r. Pomaga duszpastersko w naszej parafii od 2019 r. Jest Sekretarzem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego.
tslesik@parafiapyry.pl
Ksiądz Franciszek Ordak
Ksiądz Franciszek Ordak
Ksiądz Rezydent
Święcenia kapłańskie przyjął 24 czerwca 1973 r. Były proboszcz. Obecnie mieszka jako rezydent przy parafii.

Siostry Dominikanki

Siostra Loretta Beata Wnuk
Siostra Loretta Beata Wnuk
Siostra Przełożona
Śluby wieczyste złożyła 30 lipca 1996 r. W parafii posługuje jako katechetka w Szkole Podstawowej nr 96 od 1997 r.
Siostra Magdalena Barbara Kutera
Siostra Magdalena Barbara Kutera
Siostra Dominikanka
Śluby wieczyste złożyła 30 lipca 1992 r. W parafii posługuje jako katechetka w Szkole Podstawowej nr 96 od 2012 r.
Siostra Cherubina Grażyna Nowak
Siostra Cherubina Grażyna Nowak
Siostra Dominikanka
Śluby wieczyste złożyła 30 lipca 1994 r. W parafii posługuje jako katechetka w Szkole Podstawowej nr 96 od 2019 r.
Siostra Stanizja Maria Baran
Siostra Stanizja Maria Baran
Siostra Dominikanka
Śluby wieczyste złożyła 30 lipca 1986 r. W parafii posługuje jako zakrystianka od 2004 r.

Siostra Helena Monika Sieniawska
Siostra Helena Monika Sieniawska
Siostra Dominikanka
Śluby wieczyste złożyła 08 sierpnia 2019 r. W parafii posługuje jako organistka od 2020 r.

muzyka@parafiapyry.pl
Siostra Ewelina Maria Łukasik
Siostra Ewelina Maria Łukasik
Siostra Dominikanka
Śluby wieczyste złożyła 26 sierpnia 1971 r. We wspólnocie przebywa jako rezydentka od 2012 r.