II Niedziela Adwentu

• Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy 7 grudnia. Rekolekcje poprowadzi dla nas ks. Marek Szymula. Nauki rekolekcyjne zatytułowane: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”, będą głoszone w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. Natomiast w poniedziałek, we wtorek i w środę zapraszamy na Msze Święte z nauką rekolekcyjną o godz. 10:00, 18:00 i 19:30. Spowiedź w czasie rekolekcji będzie na każdej Mszy Świętej oraz dodatkowo od godz. 17:30.
  • Dziś z racji rekolekcji nie będzie Nabożeństwa Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  • Msze Święte Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny w naszym kościele odprawiane są w poniedziałek, środę i w sobotę o godz. 7:30 oraz we wtorek i czwartek o godz. 18:00.
  • Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na rzecz naszego Seminarium Duchownego. Zebraliśmy na ten cel 2740 zł. Bóg zapłać za każdy dar serca.
  • W czwartek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny porządek Mszy Świętych będzie następujący: o godz. 7:30, 18:00 i 19:30. Po Mszy Świętej o 19:30 czyli około 20:30 zapraszamy na nabożeństwo Akatystu ku czci Najświętszej Maryi Panny połączone z obrzędem mirowania olejem św. Szarbela. Tego dnia zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 12:00 do kaplicy w domu parafialnym w ramach godziny łaski.
  • Z racji trwających rekolekcji w tym tygodniu nie będzie spotkania dla młodzieży z ks. Łukaszem. Natomiast ks. Tomasz zaprasza w czwartek na Krąg Biblijny po Akatyście, czyli około godz. 21:15 do domu parafialnego.
  • Pod chórem przy wyjściu z kościoła można zaopatrywać się świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz w opłatek. Natomiast przy ołtarzu św. Antoniego wystawiony jest kosz, do którego możemy składać słodycze przeznaczone do świątecznych paczek dla dzieci z naszej parafii.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają nasz budżet parafialny. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca.
  • W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
    • We wtorek 6 grudnia, wspomnienie św. Mikołaja, Biskupa.
    • W środę 7 grudnia, wspomnienie św. Ambrożego.
    • W czwartek 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.