Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

VI Niedziela Zwykła

 1. Dziś z racji Światowego Dnia Chorego zapraszamy o godz. 15:00 na Mszę Świętą, która będzie odprawiona w intencji osób zmagających się z cierpieniem choroby oraz wszystkich opiekujących się chorymi. Po Mszy zapraszamy na spotkanie do kawiarenki parafialnej.
 2. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcą, którzy w minionym roku rozliczeniowym przekazali na nasz Parafialny Zespół CARITAS 1% ze swoich podatków. Otrzymaliśmy zestawienie kwot z Caritas Archidiecezji i wyrażamy wdzięczność za tak ofiarny wkład i każdy dar serca.
 3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, prosimy o odbiór w zakrystii kościoła deklaracji zgłoszenia uczestnika pielgrzymki.
 4. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • We wtorek 14 lutego, Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
 5. Porządek wizyty duszpasterskie w najbliższych dniach będzie następujący:
  • W poniedziałek 13 lutego, ul. Rejewskiego, Katarynki, Pozytywki i Cymbalistów.
  • We wtorek 14 lutego, Osiedle „Ville Laguna” przy ul. Jagielskiej, domy z numerami: 51, 53, 55, 57, 59, 61 i 63.
  • W środę 15 lutego, ul. Jagielska, Orkiszowa i Jemiołuszki.
  • W czwartek 16 lutego, ul. Klubowa i Sporna.
  • W piątek 17 lutego, ul. Karmazynowa i Bażancia.
  • W sobotę 18 lutego, ul. Karczunkowska, Poduchowna i Raszyńska.
  • W poniedziałek 20 lutego, ul. Puławska.
 6. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się w minionym tygodniu. Dziękujemy za wspólną modlitwę, szczere i pełne troski rozmowy, cenne uwagi i składane ofiary na rzecz parafii. Dziękujemy szczególnie osobą, które wsparły nas pomocą z transportem na kolędę i z kolędy. Natomiast na czas kolędowych odwiedzin prosimy o przygotowanie pasyjki czyli krzyża ze świecami, oraz kropidła i naczynia ze święconą wodą. Wizytę kolędową rozpoczynamy w soboty od godz. 10:00, a w pozostałe dni tygodnia od godz. 17:00. W intencji odwiedzanych rodzin będziemy modlić się w każdą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12:30.