XXX Niedziela Zwykła

24 października 2021 roku – XXX Niedziela Zwykła

1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej cieszymy się jubileuszem 75-lecia parafialnego chóru „Jubilate Deo”. Podczas Mszy Świętej o godz. 12:30 będzie dziękować Panu Bogu za wielkie dzieła Jego miłości modląc się w intencji wszystkich chórzystów, którzy w ciągu tych lat służyli i służą Panu Bogu śpiewem liturgicznym. Życzymy chórzystom oraz Siostrze Helenie, naszej organistce, stałej opieki naszych Świętych Patronów i mocy Bożego błogosławieństwa na dalsze lata posługiwania. Po Mszy Świętej o godz. 12:30 zapraszamy na jubileuszowy koncert.
  2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele odprawiane jest każdego dnia tygodnia o godz. 17:30. W środy i piątki szczególnie zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej dzieci i młodzież.
  3. Przed nami, Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wiernych Zmarłych. W przyszły poniedziałek, 1 listopada porządek Mszy Świętych w naszym kościele będzie taki jak w każdą niedzielę, czyli Msze Święte będą sprawowane o godzinie: 7:30, 9:00, 11:00, 12:30 i 18:00. Procesja na cmentarzu parafialnym, połączona z modlitwą różańcową w intencji zmarłych będzie wieczorem o godz. 19:00. Zapraszamy na tę procesję ze świecami. Natomiast nawiedzając, w tych dniach groby naszych bliskich, pamiętajmy o tym, że ci którzy odeszli już z tego świata, oczekują od nas przede wszystkim modlitwy i owoców Mszy Świętej ofiarowanej w ich intencji. Na wypominki przyjmujemy: po każdej Mszy Świętej w zakrystii a także w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania oraz w przyszłą niedzielę 31 października i 1 listopada na cmentarzu w godz. od 9:00 do 13:00.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
  5. W liturgii Kościoła w najbliższym czasie będziemy przeżywać:
    • W czwartek 28 października, Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
    • W poniedziałek 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych.
    • We wtorek 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.