XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji Pierwszej Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12:30 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się Litanią do Najświętszego Imienia Jezus.
  2. Jeszcze dziś można włączyć się w naszą akcję „Tornister pełen szlachetnych serc”. Dziękujemy wszystkim, którzy już złożyli przygotowane wyprawki szkolne dla dzieci i młodzieży.
  3. Siostra Helena, zaprasza chórzystów oraz wszystkich chętnych, którzy swoim śpiewem chcieliby wielbić Pana Boga do naszego parafialnego chóru „Jubilate Deo”. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się najbliższą środę 7 września o godz. 19:00 w Domu Parafialnym. Próby chóru odbywają się w środy i piątki o godz. 19:00.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar.
  5. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W czwartek 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.