XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś w kościele obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich. Po Mszy Świętej wolontariusze będą zbierać ofiary do puszek na nasz Parafialny Zespół „CARITAS”. Dziękujemy za każdy dar serca.
  2. Spotkanie młodzież w ramach paneli dyskusyjnych pt. „Kurs wiary – zrozumieć chrześcijaństwo” odbędzie się w najbliższy wtorek 15 listopada po Mszy Świętej wieczornej
  3. Ksiądz Tomasz zaprasza w czwartek o godz. 19:00 na spotkanie w salce w domu parafialnym w ramach Kręgu Biblijnego „Quaerens Verbum.”
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i trud współodpowiedzialności za nasz kościół.
  5. W liturgii Kościoła w najbliższym czasie będziemy przeżywać:
    • W środę 16 listopada, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej.
    • W czwartek 17 listopada, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
    • W piątek 18 listopada, wspomnienie bł. Kaoliny Kózkówny.