Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

III Niedziela Adwentu

  1. W najbliższy piątek 22 grudnia o godz. 19:00, osoby, które z różnych względów nie miały jeszcze możliwości przystąpić do spowiedzi zapraszamy na nabożeństwo pokutne i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź będzie w kościele do godz. 23:00.
  2. Msze Święte Roratnie odprawiane są w poniedziałki i w środy o godz. 7:30. We wtorki i w czwartki o godz. 18:00. Natomiast w najbliższą sobotę 23 grudnia o godz. 6:00 zapraszamy na ostatnie Roraty w tym roku.
  3. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrywać się świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz w opłatek i sianko. Do kosza wystawionego przy ołtarzu Św. Antoniego można składać słodyczy do paczek dla dzieci.
  4. Dziś spotkanie w ramach warsztatów plastycznych dla dzieci i rodziców „Jako w niebie tak i na ziemi” po Mszy Świętej o godz. 11:00 w domu parafialnym.
  5. Osoby, które chcą wspólnie czytać Ewangelię według Świętego Mateusza, zapraszamy w najbliższy wtorek 19 grudnia o godz. 19:45 do kaplicy w domu parafialnym. Chcemy przed Najświętszym Sakramentem poznawać, modlić się i karmić Bożym Słowem.
  6. Ksiądz Łukasz w najbliższy wtorek po Mszy Świętej wieczornej zaprasza do domu parafialnego, młodzież na spotkanie w ramach paneli dyskusyjnych pt. „Kurs wiary – zrozumieć chrześcijaństwo”. Natomiast kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Łukasza mają swoje spotkanie w dziś o godz. 17:00.
  7. Ksiądz Tomasz zaprasza w czwartek o godz. 19:00 na spotkanie modlitewne w ramach Kręgu Biblijnego „Quaerens Verbum.”
  8. Siostra Helena, zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10:15 do domu parafialnego dzieci, które chcą chwalić śpiewem Pana Boga na spotkanie scholki parafialnej..
  9. Za tydzień w niedzielę 24 grudnia będziemy przeżywać wigilię Bożego Narodzenia. Porządek Mszy Świętych tego dnia będzie następujący: 7:30, 9:00, 11:00, 12:30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18:00. O północy będzie Pasterka.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca i trud współodpowiedzialności za nasz kościół.