Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dziś w Kościele przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która uświadamia nam wszystkim fakt powołania do świętości. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i przyjęciu Komunii Świętej Wielkanocnej.
 2. Za tydzień będziemy świętować radość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy w sobotę 27 maja na Mszę Świętą o godz. 20:00 oraz czuwanie połączone z modlitwą uwielbienia w wigilię Pięćdziesiątnicy.
 3. Ksiądz Łukasz, organizuje wakacyjny wyjazd w góry dla starszych dzieci i młodzieży szkolnej z naszej parafii w dniach od 3 do 8 lipca. Spotkanie informacyjne w czwartek 25 maja po nabożeństwie majowym w Domu Parafialnym. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 4. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele są odprawiane w ciągu tygodnia bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę i dni świąteczne o godzinie 17:30.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca oraz wyraz współodpowiedzialności za nasz kościół.
 6. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek 22 maja, wspomnienie św. Rity z Cascii.
  • W środę 24 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożcielki Wiernych
  • W piątek 26 maja, wspomnienie św. Filipa Neri.
  • W sobotę 27 maja, wspomnienie św. Augustyna z Canterbury.