Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

XI Niedziela Zwykła

 1. W najbliższy piątek 23 czerwca kończy się rok szkolny. Dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów polecamy naszej modlitwie, życząc dobrego wypoczynku wakacyjnego.
 2. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele w dni powszednie odprawiane jest bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę i święta o godz. 17:30.
 3. Siostry Sacré Coeur, mieszkające przy ul. Puchaczy 16, zwyczajem lat ubiegłych zapraszają każdego dnia o godz. 20:30 przez cały czerwiec do swojego ogrodu na wspólną modlitwę Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W najbliższy wtorek 20 czerwca, po nabożeństwie czerwcowym, ks. Łukasz zaprasza do domu parafialnego młodzież na spotkanie w ramach paneli dyskusyjnych pt. „Kurs wiary – zrozumieć chrześcijaństwo”.
 5. Osoby zapisane na wakacyjny wyjazd do Pyzówki z księdzem Łukaszem zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek 22 czerwca, po nabożeństwie czerwcowym, do domu parafialnego. Lista wyjeżdżających osób jest już zamknięta.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi indywidualnie lub przez wpłaty na konto bankowe, wspierają budżet naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca oraz wyraz współodpowiedzialności za nasz kościół.
 7. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
  • W środę 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  • W sobotę 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.