Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

II Niedziela Wielkanocy, Święto Miłosierdzia Bożego

  1. Dziś w Kościele przeżywamy Święto Bożego Miłosierdzia, o którym Pan Jezus przypomniał przez św. Siostrę Faustynę Kowalską, obdarowując nas mocą nadziei Miłosierdzia Swego. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30 do kościoła. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się koronką do Miłosierdzia Bożego zawierzając naszą codzienność i losy świata całego Opatrzności Bożej.
  2. Dziś także zapraszamy na świętowanie radości Zmartwychwstania Pańskiego, naszych seniorów i osoby starsze, na Mszę Świętą o godz. 15:00, a następnie na świąteczne spotkanie w kawiarence parafialnej.
  3. Z serca dziękujemy za ofiary zbierane do puszek przez nasz parafialny Zespół Caritas w niedzielę palmową i przy gronie Pana Jezusa, jako wsparcie pomocy dla najbardziej potrzebujących. Zebraliśmy na ten cel 5130 zł.
  4. Małżeńska wspólnota „Wierni w Wolności” zaprasza małżeństwa w niedzielę 14 kwietnia na warsztaty zatytułowane „Z serca do serca”, czyli rzecz o dialogowaniu małżeńskim. Początek spotkania o godz. 12:00 w domu parafialnym. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej naszej parafii oraz w zakrystii kościoła lub w kancelarii parafialnej.