Parafia Rzymskokatolicka świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dzieląc się ze wszystkimi mocą Zmartwychwstania naszego Zbawiciela w imieniu całego zespołu duszpasterskiego, księży i sióstr składamy, najserdeczniejsze życzenia. Niech Chrystus, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana mocą Swojej łaski obdarowuje nas niezłomną nadzieją, mężną wiarą i autentyczną miłością. Wszystkim naszym parafianom i gościom, życzymy radości paschalnej i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Msze Święte w naszym kościele dziś i jutro są według porządku świątecznego. Dla podkreślenia paschalnej radości do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego będziemy w czasie sprawowania liturgii w kościele śpiewać „Credo”, które jest wyznaniem wiary.
  3. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w Liturgii Triduum Paschalnego, a także tym, którzy swoją pracą i talentami włączyli się w świąteczne przygotowania naszego kościoła. Dziękujemy za oprawę liturgiczną w czasie celebracji tych najważniejszych dni w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy, za przygotowanie ciemnicy i grobu.
  4. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek będzie odprawiana do soboty 6 kwietnia o godz. 17:45 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  5. W Niedzielę Miłosierdzia, 7 kwietnia zapraszamy na świętowanie radości Zmartwychwstania Pańskiego seniorów i osoby starsze na Mszę Świętą o godz. 15:00, a następnie na świąteczne spotkanie w kawiarence parafialnej.
  6. Małżeńska wspólnota „Wierni w Wolności” zaprasza małżeństwa w niedzielę 14 kwietnia na warsztaty zatytułowane „Z serca do serca”, czyli rzecz o dialogowaniu małżeńskim. Początek spotkania o godz. 15:00 w domu parafialnym. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej naszej parafii oraz w zakrystii kościoła lub w kancelarii parafialnej.
  7. Z racji trwającej oktawy wielkanocnej w najbliższy piątek można spożywać potrawy mięsne.